Home » Genel » BORCA SONAcil Kredi Arayanlar BurayaEvet, başlığı yanlış okumadınız varsa borcunuz hepsine çözüm bulabilecekseniz özellikle memur iseniz memura kredi verene ikrazat firmaları sayesinde var olan bütün borçlarınız bitmektedir. Bu sayede artık geceleri uykunuz kaçmayacak veya bunalıma girmeyecekseniz. Ve ya kredi çekmeyi düşünüyorsunuz ama kredi puanım yetmez zaten benim borcum var kredi çıkmaz diyorsanız yanılıyorsunuz.

www.kredicikartiyoruz.com adresine girip formu doldurmanız yeterlidir. Uzman personelimiz sizlere gereken hizmet ve destekleri sunup hayatınızın düzene girmesinde sizlere yardımcı olacaktır ve bütün adımlarda sizlerin yanında yer alacaktır.

 Firmamız sayesinde kredi başvuru yapacağınız zaman dosyalarınızda neler yer alacağını sizlere söylemektedir. Hizmetlerimiz sadece bununla kısıtlı değildir. Var olan kredinizin ya da borcunuzun yeniden yapılandırılmasını sağlama, kara listede iseniz oradan kurtulma, avukatlık icrası olanlar, kredi kartı ödemesi düzgün olmayanlar ve daha başka hizmetler firmamız her daim yanınızdadır ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaktadır.

Piyasada memura kredi verene ikrazat firmaları sayısı her geçen gün daha çok artmaktadır. Firmamız sağlam bir altyapıya sahip olan ve kredi danışmanlığı hizmeti veren bir web sitesidir. Firmamız sizden asla dosya masrafı, ön ödeme, noter masrafı, yol ücreti ve ya evrak ücreti talep etmemektedir. Farkımız verdiğimiz hizmettir.

Aklınızda şuan birçok soru vardır mutlaka, ne kadar kredi kullanabileceğiniz, acil ihtiyaç durumdan kefil gerekli mi? herhangi bir SSK ya da bağ kur kaydım yok yine de kredi kullanabilir miyim? Birden fazla kredi kullanabilir miyim? Veya zaten bir krediye başvurdum ama olumsuz cevap aldım sizden kredi kullanabilir miyim? Ve daha birçok soru işte bunların cevabını bizlerde bulabilirsiniz.

 

Sistemimiz banka gibi çalışmamaktadır yani sizler bizim için önemlisiniz deyip para hiç önemli değil deyip daha sonra bir sürü masraf ya da borç çıkartmıyoruz elbette bizlerin de bir kazancı var ama sizin kazanacağınızın yanında bizim kazancımızın hiçbir önemi yok çünkü sizleri kazanmak bizler için önceliktir.

Artık bizlere dair aklınızda daha iyi fikirler oluşmuştur geriye bir tek sitemizi ziyaret edip formu doldurmak kalıyor. Unutmayın bir elin nesi var iki elin sesi var. Bizler sizin ikinci eliniz olmaya geldik.
Başvurulara dönüşler yapılmaktadır.

Başvuru Sayısı 22

 1. Burak Ertürk dedi ki:

  80 binliraya ihtiyacim var, devlet memuruyum, 1 aylık gecikmelerim var, nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 2. Adem dedi ki:

  Merhaba, devlet memuruyum. acil 15,000 TL ihtiyacım var.kredi çekemiyordum.nasıl yardımcı olabilirsiniz.acil dönüş bekliyorum lütfen.

 3. yusuf ziya dedi ki:

  devlet memuruyum yasal takipteyim.borçlarımın hepsini kapatıp tek bir yere borcum olsun aylık düzenli şekilde ödeme yapabilirim. 50 bin tl ihtiyacım var acil bana dönüş yaparmısınız.teşekkürler

 4. selami dedi ki:

  ben selami emekli beyim aylık gelirim 2200 ve bankaya bozcum var ve kıredi vermiyorlar 9 ayda oglumun dügünü var acil 35 40 tl ihtiyacım var aylık 1200 yada 1300 ödeye bilirim ve hisseli dairem var onuda gerekrse ipotek yapabilirim şimdiden tşk ederim.

 5. Selim dedi ki:

  Bugun acilen 6bin liraya ihtiyacim var devlet memuruyum 1aya kadar odeyebilirim geri

 6. serpl dedi ki:

  devlet memuruyum.kredi çıkmıyor.acl 30 000 tl ihtyacım var.yardımcı olurmusunuz..

 7. hayati dedi ki:

  merhabalar ben ankarada çalışan devlet memuruyum acilen 10 ay vadeli 25000 tlye ihtiyacım var bu konuda yardımcı olabilireniz çok memnun kalacağım

 8. Ali dedi ki:

  Acil 10.000tleye ihtiyacım vr

 9. Kursat dedi ki:

  Kredilerimi kapatmak için 65000 tl ye ihtiyacım var aylık 2000 tl öderim özel sektörde sağlık memuruyum İstanbul’da

 10. Sibel dedi ki:

  Acil 20000 tl ye ihtitacim var yardimci olursaniz sevinirim

 11. Ozlem dedi ki:

  Kredi kartim icraya girmek uzere calisanim ayin 12 sine kadar odemem gerekli lutfen acil donus yapin calisanim 12 yildir kamudayim sskm mevcut 5000 tl acil lutfen uygun taksit saglanip maasimdan otomatik odeme yapilabilir

 12. E k dedi ki:

  Bana 25000tl lazım acil başka bölümü kapatacagim

 13. Abit dedi ki:

  45000 lazım çok acil yalnız maaşımda icra kesintisi var olurmu acaba ön ödeme yapamam yardımcı olurmusunuz

 14. Özlem dedi ki:

  Sigortalı işte çalışıyorum acil 10.00 tl ihtiyacım bulunmaktadır hemen dönüş yapilirsa sevinirim

 15. rukiye dedi ki:

  cok acil 8000tl ye kadar nakite ihtiyacim var kara listedeyim bankalarla calisamiyorum senet karsiligi faiz sorunu olmadan borcumu tek yere toplayip sicil affindan faydalanmak istiyorum. 500tl olarak geri odeme yapabilirim.

 16. Canan dedi ki:

  Kamu gòrevlisiyim.banka borclarim icralik oldu. Onlari kapatip tek yere 50 bin tl kredi karşiligi 36 vade ile aylik 1750 odeme yapabilirim. Ciddi iseniz donüş yaparsaniz sevinirim

 17. şafak dedi ki:

  10.000 tl krediyeihtiyacım var nasıl yardımcı olursunazı sevinirim

 18. Tansu Mengi dedi ki:

  Acill 50.000 tl ihtiyacım var. Çok zor durumdayım. Dönersenizz sevinirim..

 19. yasar dedi ki:

  15 000tl kredi kullanmamız mümkün mü?

 20. yücel dedi ki:

  30 bin tlye ihtiyacim var kredimde 1 ay gecikme oldu kredi karti borcumda var acil olarak yardimci olursaniz tesekkur ederim

 21. faruk dedi ki:

  Devlet memuruyum kredi kullanmak istiyorum 0551397231*

 22. Ahmet dedi ki:

  Acil 50 000 tl lazim memurum istanbuldayim borclari kapatip tek elde toplamak istiyorum banka harici kredi veriyorsaniz alirim banka puanim dusuk banka vermiyor 0542 468 22 4*

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com