Home » Genel » Senetle Kredi Verildiğini Duymuş Muydunuz?Paraya İhtiyacı Olanlar Buraya            Makalenin başlığına böyle bir başlık koyulmasının nedeni makalenin ilginç bulundurularak okunması amacıyla değil, gerçekten de böyle bir şeyin var olmasından bu ad konulmuştur. Günümüzde bankaların yapamadığını yapan bu sistemle sizler de kredi çekerken bu borçlarınızı yıllık senetlere bölebilir ve borçlarınızı senetle ödeyebilirsiniz. Her ne kadar günümüzde birçok insan için bu durum yadırgansa da gerçekliği ayan beyan ortadadır. Sizler artık yepyeni bir sistemin getirdiği anlayışla kredilerinizde senet yapabilecek ve böylece işlemlerinizde daha kolay ve daha masrafsız olabileceksiniz. Senetle kredi veren şirketler bünyesi olarak değerlendirilebilecek bu yapıda sözü edilen şirketler bankaların oluşturduğu anlayışa bir tepki olarak rekabet ortamı doğurmak için ve insanların ihtiyaçlarını gerçekleştirebilmeleri için böyle bir uygulamayı başlatmaya karar vermişlerdir.Her ne kadar böyle bir şeyin kazanç getirmeyeceğinden mümkün olamayacağı çoğu kimse tarafından dillendiriliyor olsa da bu durumun gerçekliği apaçık ortada durmaktadır. Böylelikle insanlar sürekli olarak farklı bir anlayışla kredi çekebilecek ve hem dosya masraflarından hem de kefil şartı aranmasından mesul olmayarak ihtiyacı olan krediyi elde edebilecektir.

Buraya kadarki sunulan bilgilerle senet yoluyla kredi verilmesinin mümkün olduğu anlatılmıştır. Fakat soru işareti olarak kafamızı muhakkak ki kurcalayan bir başka ve belki de en önemli soru durmaktadır. Bu soru da peki ama senetle kredi veren şirketler kimlerdir ve bu kurumlara nasıl ulaşılabilinir. İşte en önemli soru da bu olmasıdır. Bu şirketler, belli bir internet ortamında kendilerini birleştirerek bireylerin tercihlerine göre onların karşılarına çıkarlar. http://www.kredicikartiyoruz.com adresi yukarıda sözünü ettiğimiz şirketlerin buluşma adresidir.

Bu adres bünyesinde kredi talebinde bulunan kimselerle buluşan şirketler, söz konusu kişilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için burada güçlerini birleştirmiş olarak hazır bulunmaktadırlar. Üstelik bu sayede güçlerinde bir sarsılma meydana gelmemekte ve bankaların haksız uygulamalarına eşitlikle karşılık vermiş olmaktadırlar. Bankalardan talep etseniz size dosya masrafları ve kefil şartı konulacaktır. Oysa bu şirketlerin amacı bunlardan yoksun kimselerin de kredi çekebilmeleri olduğundan bunları kendilerine ait tutarak insanların rahatlıkla kredi alabilmelerine zemin oluşturmaktadırlar.

 
Başvurulara dönüşler yapılmaktadır.

Başvuru Sayısı 14

 1. ahmet dedi ki:

  Senetle kredi veriyorsaniz goruselim

 2. ahmet dedi ki:

  Merhabalar ben suan acik yasal takipteyim 750 tlik borcum kaldi birkac gun icinde onuda kapatacagim sizden kredi kullanabilirmiyim

 3. cevdet gün dedi ki:

  ticaretle uğraşıyorum senetle kredi kullanmak istiyoruz

 4. FULİN dedi ki:

  KİMSE BANA GERİ DÖNMÜYOR

 5. FULİN dedi ki:

  YARDIM EDİN BANA 30.000 TL İHTİYACIM VAR … NE OLUR ARTIK BİRİ YARDIM Eİ UZATSIN

 6. canan dedi ki:

  Senetlede kredi odeyebilirim lütfen dönüş yapin

 7. soner dedi ki:

  slm mrb kırebı cektım ödıyemedım yasal katıp yaptılar onun hepsını kapatmak ıstıyorum bana 40 mılyar lazım cok acıl

 8. hacer dedi ki:

  Merhaba bana sadece bir haftaligina 40000 tl lazım gerek kredi gerekse senetleri yardimci olabilirmisiniz

 9. erdogan dedi ki:

  bana acil 30000 tl lazzım 60 ay vadeyle cok acil

 10. Osman dedi ki:

  Kredimi.odeyemiyorum bana 35000 TL lazim

 11. Aslı dedi ki:

  Acil 50.000 TL Lazım. Devlet memuruyum lütfen cevap bekliyorum

 12. ARZU ALACA dedi ki:

  Acil senetle paraya ihtiyacım var en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

 13. lutfi dedi ki:

  Acil20 000 lazim

 14. sabri dedi ki:

  Mrhb benim açık 25 bin TL teye ihtiyaç im var yardımcı olabilirmisin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com