Ana Sayfa / Genel / Tefeciye Sakın Bulaşmayın Acil Krediniz Hazır

Tefeciye Sakın Bulaşmayın Acil Krediniz Hazır

acil borç

Acil nakit ihtiyaçlarınızda hiç şüphesiz tefeci arayışlarına giriyorsunuzdur. Ancak bu tefeciler, size bankalar kadar müsamaha tanımaz ve asla düşük faiz oranları ile para vermez. Bu yüzden mutlaka bankalarla görüşmeli ve kredi almanın yollarını aramalısınız. Daha önceden kredi başvurusunda bulunduysanız ve herhangi bir şekilde onay gelmediyse muhtemelen kredi puanınız düşüktür. Bu yüzden eski dönem borçlarınızı zamanında ödememiş veya bankalar tarafından taksitlerinizi geciktirdiğiniz için kara listeye alınmış olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey acil para tefeci aramak yerine firmamız ile iletişime geçerek tamamen yasal yollardan kredi çıkarmak olmalıdır.

Firmamız sayesinde oturduğunuz yerden hatta bankaya bile gitmeden kredi başvurusu yapabilir ve adınızı kredi çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bunun için bize bulunduğunuz sayfada yer alan başvuru formunu doldurup yollamanız gerekiyor. Bu formda öncelikle ne kadar nakde ihtiyacınız olduğunu yazmalısınız. Bunun için sağ taraftaki çubuğu da hareket ettirerek miktar belirleyebilirsiniz. Kredi çekmek için en üst limit 100 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu rakamdan yüksek kredi başvurularınız için uzman ekibimizle özel görüşmeler yapabilirsiniz. Limiti belirledikten sonra yapmanız gereken şey kaç ay vade ile kredi istediğinizi belirtmek olacaktır. Bu sayede ödemelerinizi o plana göre yapacak ve bankaya da aynı şekilde sunacağız. Acil para tefeci işlerine bulaşmadan kredi başvurunuz sorunsuz şekilde onaylanacak ve siz de bankalar ile aranızı iyi tutarak bir sonraki kredi alışverişlerinizde daha sorunsuz bir işlem gerçekleştireceksiniz.

Öncelikle miktar ve vade detaylarını yazdıktan sonra bize sizden istediğimiz çeşitli kişisel bilgilerinizi de göndererek sizin adınıza bir değerlendirme yapmamızı sağlayacaksınız. Verdiğiniz telefon, e posta ya da kısa mesaj kanallarından biri ile size dönüş yapılacak ve hangi hamleleri yaparak bankalardan kredi alabileceğiniz söylenecektir.

Bankalarla aranızı düzeltmek için oturduğunuz yerden bile kalkmanıza gerek yok. Çünkü tüm bu işleri sizin adınıza yapan ve mutlaka sizi memnun edecek bir sonuç sağlayan profesyonel ekibimiz, sizin adınıza tüm çalışmaları sorunsuz şekilde yürütmektedir. Siz, sadece başvurunuzu yapın ve beklemeye koyulun. Bankalar ile yaptığımız görüşmeler sonucunda size mutlaka kredi çıkmasını sağlayacağız.

Başvuru Formu

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Gelir Türü

Bulunduğunuz Şehir

Yasal Takip

Kredi Kartı

Kredi Kartı Ödeme Gecikmesi (Son 6 Ay)

Şu anda krediniz var mı?

Kredi ödeme geçmişiniz

Kredi Başvuru Sayınız

Talep Ettiğiniz Kredi Tutarı

Belgelenebilir toplam geliriniz

Kredi Puanınız

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlgini Çekebilir

Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Yatırım amaçlı veya kullanmak amaçlı alınan konutların karşılığında yüklü nakit çıkışı gerçekleşmektedir. Nakit teminatı olmayan …

168 yorum

 1. Merhaba 50.000 TL kredi ihtiyacım bulunmaktadır. Borç kapatmak için gerekiyor. Tek bir yerde toplamak istiyorum borclarımı. Konu hakkında desteğinizi talep eder, iyi çalışmalar dilerim.

 2. Acil 10000 TL ihtiyacım var kamu çalışanıyım

 3. krediye ihtiyacım var kredi skorum 1054 ssklı çalışanım 2400 maasşım var 8000 tl lazım

 4. Cok acil 25.000tl ihtiyacim var yardimci olun lutfen

 5. Acil 7.000 TL ye ihtiyacım var karalıstedeyım bankalardan icralıgım lutfen acil donun

 6. Beklıyorum ama bır cvp alamadım

 7. Acil 10.000 tl ye ihtiyacım var düzenli ödeyecek gelire sahibim geri lütfen iletişime geçiniz

 8. Acil nakit ihtiyacım var.özel sektörde sağlık çalışanıyım. 15 yıldır çalışıyorum. SSK var maaş brutumde 5400 .fakat ödemelerimde plansiZ davrandığı m için açıldı m..maaşımı döndürmek çok zor açık veriyorum. Gecikmeye girdim bu ay ve sürekli başvuru sebebiyle kredi notu da düştü. ..ve bu süreçte 30000 kadar nakite ihtiyacım var ..yeni bir planlama yapıp. .nefes almak istiyorum ..lütfen yardımcı olun. Desteginize ihtiyacım var….

 9. merabalar iş kurmak için paraya ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum bankalarla sıkıntım var kosgeb de eğitim kurumuna destek vermiyor..150.000 tl ye ihtiyacım var yüksek taksitle öderim bi umut geri dönüş yaparsanız mutlu olurum..

 10. kredi borcumu yani takip var onu kapatacağım elimde biraz nakit var 3000 tl gerekiyor hepsini kapatacağım borcuma sadığım hepsinikapatacağım zor durumdayım gerçekten…

 11. tuğba günay 530 939 28 48

  .Merhaba acil 20.000 tlye ihtiyacım var. Ankarada yaşıyorum.Aylık taksitlerle ödeme yapabilirim.Özel bir şirkette çalışıyorum.2000 tl maaşım var.Bankalardan kredi puanım düşük olduğu için çekemiyorum.6 ay önce bütün avukatlık dosyalarımı kapattım.Yardımcı olursanız sevinirim.

 12. merhabalar ben aylık 2000tl gelirli sgklı personelim 15.000tlye ihtiyacım var acil olarak dönüş yaparsanız cok sevinirim.

 13. Çalışan işletmemdeki (batak verdiğim için)mali sıkıntım için 100.000 tl ihtiyacım var.batak verdiğim sırada bankalarda gecikmelerim olduDönüşünüzü beklemekteyim

 14. MERHABALAR BEN AYLIK 2000 TL GELİRİM VAR YALNIZ KREDİ ÇEKEMİYORUM BORCUM OLDUĞU İÇİ ÇOK ACİL 20000 BİN TL YE İHTİYACIM VAR TTÜM BORÇLARIMI KAPATMAK İÇİN ERKEN DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 15. hamit üçüncü

  emekkli maaşım 2720 tl.ek gelirim 1603 tl toplam 4323 tl.kredi taksidim 2408 tl.kredi kartım 8000 tl…kmh 2200 tl.kkb 1100 civarı.kredi istiyotum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir